top of page

Fuar Şarj Cihazı MİNİVİZYON

Fuar Şarj Cihazı Minivizyon ile dikkatleri standınıza çekebilirsiniz. Ziyaretçilerinize stand masalarında sunumuzu ve videolarınızı izletebilirsiniz. Fuar boyunca standınızda sınırsız şarj desteği olacaktır. 

Fuar Şarj Cihazının Avantajları

Fuar şarj cihazı, fuarınız boyunca ziyaretçilerinize ücretsiz bir şekilde orijinal sistemlerle telefonlarını şarj etme imkanı sağlar. Aynı zamanda minivizyonun sahip olduğu 7 inc IPS ekran sayesinde fuar tanıtım video ve görsellerinizi ziyaretçilerinize izletme imkanı sağlarsınız. Minivizyon aynı anda 3 adet cihazı şarj edebilir. Şarj esnasında görselleriniz kesintisiz bir şekilde ziyaretçilerinize izletilir. Etkili bir tanıtım mecrası olan minivizyon, klasik televizyon ve kioks ekranlarından daha fazla etkileşim almaktadır.

Minivizyon internet üzerinden takip edilebilmekte ve anlık olarak müdahale edilebilmektedir. Anlık takip yazılımına sahiptir.  

Fuar Şarj Cihazı

"Fuarınızın Enerjisi Minivizyon ile Yükselsin"

Fuar Şarj Cihazı Teknik Özellikleri

Minivizyon tasarımı, fikir hakkı ve marka adı koruma altındadır. Minivizyon her açıdan görülebilen IPS ekran teknolojisine sahiptir. Dahili olarak Lightning (IPhone), Type-C ve micro usb çıkışlarına sahiptir. Çalışma aralığı -30 ve +70 derecedir. Minivizyon dahili bataryası sayesinde güç kaynaklarından uzakta 36 saat kesintisiz hizmet verebilir. Her bir minivizyon fuar günü boyunca 50'den fazla cihazı sorunsuz ve orijinal sistemle şarj edebilir.

Mobil Cihaz Minivizyon üzerine takıldığında, fuar şarj cihazı minivizyon tarafından marka ve model analizi yapılır. Ardından sistem ilgili cihazın teknik özelliklerine göre uygun akım voltajı kontrol pinleri üzerinden test ederek cihaza yollar.

Her bir şarj çıkışı 2 Amper'e kadar destek vermektedir. Bu nedenle cihazlarınız hızlı ve sorunsuz  şekilde şarj olur.

Minivizyonla Beraber Fuara Katılmanın Avantajları

Fuar reklamlarıyla beraber yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Yeni müşterilerle beraber güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. Yaptığınız yeni bir ürünün fuarda tanıtılması sonrası müşteriler tarafından kullanıcı deneyimi ve karşılaşabileceğiniz problemler hakkında daha geniş detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

 

Minivizyon ekranlı fuar şarj cihazı sayesinde ürününüz ziyaretçilere standart reklamlara oranla daha etkileyici bir şekilde sunulmaktadır.

 

Minivizyon sayesinde kurumsal kimliğinizin teknolojiyle entegrasyonunu ziyaretçilerinize hissettirebilirsiniz.

 

Minivizyon marka imajını güçlendiren ve müşterilerde akılda kalıcı bir izlenim bırakan pazarlama cihazıdır.

 

Bir şarj cihazının ötesinde ürünleriniz hakkında tanıtım yapabilen ve etkileyici sunumlar yapabildiğiniz bir mecradır.

Referanslarımız

Bir çok başarılı fuarı güçlü markalarla tamamladık. Mutlu ziyaretçiler, mutlu işletmeler vizyonuyla minivizyon yanınızda !

fuar şarj aleti referans ford
fuar şarj aleti referans ode yalıım

0850-554-0054

Sanayi Mah. Teknopark Bulvarı 9A  Apt. No:1/9A/901 Pendik

Teknopark İstanbul

bottom of page